SoftServe поглинає польського розробника Coders Center

4232 0
17-го січня SoftServe завершив угоду про поглинання Coders Center, приватної технологічної компанії з головним офісом в Польщі. Це дасть змогу розширити можливості розробки програмного забезпечення й збільшити кількість сервісів з цифрової трансформації та консалтингу, які пропонує компанія.
Фото: Facebook

Фото: Facebook

Заснований у 2014 році, Coders Center спеціалізується на системах управління контентом корпорацій (Enterprise Content Management Systems, ECMS) та платформах інтернет-продажу, також є партнером Adobe, – повідомляє прес-служба SoftServe.

Польська компанія працювала з різними стартапами та корпораціями (Oriflame Sweden, Saint-Gobain, Bossard Holding AG, NES Global тощо). Керівництво SoftServe переконане, що менеджери організації зробили «виняткову роботу будуючи ефективний бізнес у сфері цифрового маркетингу та комерції для світового ринку корпорацій». Томаш Гібас (CEO) та Якуб Коба (CTO) з Coders Center займатимуть лідерські позиції в команді з трансформацій SoftServe та підтримуватимуть працівників та клієнтів Coders Center під час перехідного етапу.

Читайте також: Офіс львівської ІТ-компанії отримав престижну архітектурну нагороду

Поглинанням задоволені обидві сторони: у Coders Center вважають, що це дасть їм доступ до додаткових ресурсів та технічних фахівців. SoftServe сподівається збільшити кількість послуг, які пропонують клієнтам, та вплив в ІТ-сфері.

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!