Сьогодні – уродини Володимира Івасюка. 10 фото із життя композитора

7104 0
Сьогодні, 4 березня, Володимиру Івасюкові виповнилося би 67 років. Україна пам’ятає цю особистість як талановитого композитора із трагічною долею. Пропонуємо вам переглянути фото із особистих архівів родичів та друзів Володимира Івасюка.
фото: wikiwand.com

фото: wikiwand.com

В українському Інтернет-просторі є сайт пам’яті Івасюка, на якому можна ознайомитися з життєвим і творчим шляхом поета, композитора, друга і брата. Тут зібрані його пісні, ноти, музика, фільми, відеокліпи, книжкові видання та спогади. Особливим надбанням сайту є відскановані фото із архівів родини та друзів.

 

Читайте також: П’ять фактів про композитора

 

У родинному колі

 

Софія Івасюк із сином Володею та донькою Галею. Кіцмань, 1962 рік

 

 

Володя Івасюк зі своєю одногрупницею Марією Соколовською-Марчук, якій він присвятив пісню «Червона рута». Фото невідомого студента-медика. Із архіву Марії Соколовської.

 

 

Володимир Івасюк і Софія Ротару. Перший спільний виступ на Чернівецькому телебаченні, 28 червня 1972 року. «Балада про дві скрипки» — перша пісня Івасюка, яку заспівала Ротару.

 

Івасюк за своїм улюбленим журнальним столиком. Чернівецьке помешкання на вул. Маяковського, 40.

 

Володя Івасюк із мамою Софією Іванівною

 

Ярослав Лемик та Володимир Івасюк, Львів. Фото з архіву Ярослава Лемика

 

Фото із сайту www.ivasyuk.org.ua

Читайте також: Львівські студенти проведуть флешмоб до дня народження Івасюка

Опублікувала Наталія СередюкЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!