Сьогодні депутати Львівської обласної ради востаннє зберуться у старому складі

607 0
Під час позачергової сесії депутати планують розглянути понад 20 питань.
фото: Фотографії старого Львова

фото: Фотографії старого Львова

Сьогодні депутати Львівської обласної ради VII скликання зберуться на своє останнє сесійне засідання, повідомляє Львівська облрада.

Читайте також: У Львівську обласну раду проходить 9 партій. Перелік депутатів

Під час XXX позачергової сесії депутати планують розглянути понад 20 питань. Серед них: розгляд змін до обласних програм та показників обласного бюджету; закупівля книги «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР»; призначення керівників комунальних установ; передача нерухомого майна в управління Немирівській міській лікарні; передача рухомого та нерухомого майна Золочівській ЦРЛ; премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури; надання в користування мисливських угідь Стрийському товариству мисливців і рибалок «Лісівник»; оголошення парку-пам’ятки «Парк імені Т. Шевченка»; затвердження списків присяжних для місцевих судів Львівської області; перейменування населеного пункту Лозино Лозинської сільської ради Яворівського району Львівської області тощо.

Із повним порядком денним можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, відповідно до результатів цьогорічних виборів, до Львівської обласної ради проходять 9 партій, які розділять між собою 84 депутатських мандати. Найбільше депутатів у Львівську облраду зайде з «Європейської солідарності».Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!