Фото: ehowcdn.com
Сьогодні, 9 вересня, впродовж дня відбуватиметься Відкритий кубок Львова з триатлону. Рух транспорту за маршрутом змагань обмежать, а деякий транспорт курсуватиме зі змінами.
На час проведення змагань перекрили рух транспорту на різних ділянках маршруту від смт. Брюховичі до проспекту Свободи. У зв’язку з цим до 17:00 не курсуватиме тролейбус №13 та зміниться схема руху 20 автобусних маршрутів.
Проспект Свободи та проїзд із вул. Дорошенка на вул. Беринди закрили для приватного транспорту впродовж усього дня.
Із 10:00 поетапно перекриватимуть для руху транспорту вул. Замарстинівську, вул. Варшавську, пр. Чорновола, частину вул. Липинського. У русі трамваїв №1, 2, 6, 7, 9 у цей час можливі короткотермінові затримки в центрі міста.
Також з 10:30 і до 16:00 зміниться схема руху 20 автобусних маршрутів:
- №1А курсуватиме з Галицького перехрестя до центру по вул. Липинського — Промисловій — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Гайдамацькій — Замарстинівській — Богдана Хмельницького — Торговій — пл. Різні — посп. Свободи, від центру по вул. Гонти — Богдана Хмельницького — Замарстинівській — Долинського — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Промисловій — Липинського.
- №7 курсуватиме до центру по вул. Мазепи — Варшавській — Єрошенка — Джерельній — Під Дубом — Куліша — Городоцькій, від центру по вул. Городоцькій — Шевченка — Клепарівській — Варшавській — Мазепи.
- №8 курсуватиме до центру за маршрутом: Брюховичі — Брюховицька — Шевченка — Городоцька — Торгова — Богдана Хмельницького — пл. Святого Теодора, від центру: пл. Святого Теодора — Богдана Хмельницького — Замарстинівська — Долинського — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Промислова — Миколайчука — Мазепи — Замарстинівська — Брюховичі.
- №9 курсуватиме з Мурованого до центру по вул. Липинського — Промисловій — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Гайдамацькій — Замарстинівській — Богдана Хмельницького — Торговій — пл. Різні — просп. Свободи, від центру в напрямку Мурованого по просп. Свободи — пл. Галицькій — пл. Соборній — Винниченка — Підвальній — Гонти — Богдана Хмельницького — Замарстинівській — Долинського — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Промисловій — Липинського.
- №17 курсуватиме до центру по вул. Мазепи — Варшавській — Єрошенка — Джерельній — Під Дубом — Куліша — Городоцькій, від центру по вул. Шевченка — Бенедиктовича — Городоцькій — Шевченка — Клепарівській — Варшавській — Мазепи.
- №20 в напрямку Суботівської об’їжджатиме перекриту ділянку по вул. Замарстинівській — Богдана Хмельницького — Торговій — Городоцькій, у зворотному напрямку — по вул. Городоцькій — Торговій — Богдана Хмельницького — Замарстинівській.
- №22 курсуватиме до центру за маршрутом: Брюховичі — Брюховицька — Шевченка — Городоцька — Торгова — Богдана Хмельницького — пл. Святого Теодора, від центру: пл. Святого Теодора — Богдана Хмельницького — Замарстинівська — Долинського — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Промислова — Миколайчука — Мазепи — Замарстинівська — Брюховичі.
- №25 курсуватиме з вул. Кордуби до центру по вул. Липинського — Промисловій — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Гайдамацькій — Замарстинівській — Богдана Хмельницького — Торговій — Різні — Городоцькій, від центру по вул. Городоцькій — Торговій — Богдана Хмельницького — Замарстинівській — Долинського — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Промисловій — Липинського.
- №26 курсуватиме з вул. Миколайчука до центру по вул. Лінкольна — Миколайчука — Промисловій — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Гайдамацькій — Замарстинівській — Богдана Хмельницького — Гонти — Підвальній, від центру по вул. Підвальній — Гонти — Богдана Хмельницького — Замарстинівській — Долинського — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Промисловій — Миколайчука — Лінкольна.
- №28 починатиме рух від перехрестя просп. Чорновола і Варшавської і курсуватиме до центру по вул. Варшавській — Єрошенка — Джерельній — Під Дубом — Куліша — Городоцькій, від центру по вул. Городоцькій — Шевченка — Клепарівській — Варшавській до перехрестя просп. Чорновола та Замарстинівської.
- №31 з Галицького перехрестя до центру курсуватиме по вул. Мазепи — Миколайчука — Промисловій — Богдана. Хмельницького (Підзамче) — Гайдамацькій — Замарстинівській — Богдана Хмельницького — Торговій — Різні — Городоцькій, в напрямку Галицького перехрестя від центру по вул. Городоцькій — Торговій — Богдана Хмельницького — Замарстинівській — Долинського — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Промисловій — Миколайчука — Мазепи.
- №34 курсуватиме до центру по вул. Мазепи — Варшавській — Єрошенка — Джерельній — Під Дубом — Куліша — Городоцькій, від центру по вул. Городоцькій — Шевченка — Клепарівська — Варшавська — Бомба — Мазепи.
- №37 з вул. Під Голоском до центру курсуватиме по Варшавській — Єрошенка — Джерельній — Під Дубом — Куліша — Городоцькій, у напрямку з центру до вул. Під Голоском по вул. Городоцькій — Шевченка — Клепарівській — Варшавській.
- №41 з Галицького перехрестя курсуватиме по вул. Мазепи — Варшавській — Єрошенка — Джерельній — Під Дубом — Куліша — Городоцькій, в напрямку до Галицького перехрестя по вул. Городоцькій — Шевченка — Клепарівській — Варшавській — Бомба — Мазепи.
- №46 з вул. Миколайчука курсуватиме по вул. Промисловій — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Гайдамацькій — Замарстинівській — Богдана Хмельницького — Торговій — Різні — просп. Свободи, в напрямку вул. Миколайчука по вул. Гонти — Богдана Хмельницького — Замарстинівській — Долинського — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Промисловій.
- №48 з Галицького перехрестя до центру курсуватиме по вул. Липинського — Промисловій — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Гайдамацькій — Замарстинівській — Богдана Хмельницького — Торговій — Різні — просп. Свободи, від центру до Галицького перехрестя по просп. Свободи — пл. Галицькій — пл. Соборній — Винниченка — Підвальній — Гонти — Богдана Хмельницького — Замарстинівській — Долинського — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Промисловій — Липинського.
- №50 з Рясного курсуватиме по вул. Варшавській — Єрошенка — Джерельній — Під Дубом — Куліша — Городоцькій, з центру в напрямку до Рясного по Городоцькій — Шевченка — Клепарівській — Варшавській.
- №51 з Галицького перехрестя курсуватиме по вул. Мазепи — Варшавській — Єрошенка — Джерельній — Під Дубом — Куліша — Городоцькій, в напрямку до Галицького перехрестя по вул. Городоцькій — Шевченка — Клепарівській — Варшавській — Бомба — Мазепи.
- №53 з Галицького перехрестя курсуватиме по вул. Липинського — Промисловій — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Гайдамацькій — Замарстинівській — Богдана Хмельницького — Торговій — Різні — просп. Свободи, від центру в напрямку до Галицького перехрестя по вул. Гонти — Богдана Хмельницького — Замарстинівській — Долинського — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Промисловій — Липинського.
- №55 курсуватиме до центру зі Збиранки повз Голосківській цвинтар по вул. Миколайчука — Промисловій — Богдана Хмельницького (Підзамче) — Гайдамацькій — Замарстинівській — Під Дубом, від центру з вул. Під Дубом по Замарстинівській — Долинського — Хмельницького (Підзамче) — Промисловій — Миколайчука.
Автобуси № 3А, 5А, 6А, 15, 24, 36, 45, 47А курсуватимуть за звичними маршрутами, але матимуть затримки в русі на просп. Свободи. Решта автобусних маршрутів курсуватимуть без змін.