Екскерівник дитячої лікарні на Орлика очолив львівський ОХМАТДИТ

13940 0
Дмитро Квіт керував міською дитячою лікарнею на Орлика 30 років.
Фото: CITY-ADM.LVIV.UA

Фото: CITY-ADM.LVIV.UA

Львівську обласну дитячу клінічну лікарню ОХМАТДИТ, що на вул. Лисенка, 31, очолить Дмитро Квіт, який ще донедавна був директором Львівської міської лікарні на Орлика. Про це Тvoemisto.tv стало відомо з власних джерел.

Читайте також: У львівській дитячій лікарні на Орлика – новий директор

У п’ятницю, 18 лютого, колишня директорка Олександра Бурда написала заяву про звільнення з посади керівника лікарні та переведення її на посаду рядового дитячого хірурга.

Поки що Дмитро Квіт буде виконувачем обов’язків директора, а згодом управління майном ЛОДА оголосить конкурс на посаду керівника львівського ОХМАТДИТу.

Дмитро Квіт керував міською дитячою лікарнею на Орлика 30 років. 

Читайте також: Дитячу лікарню на Орлика перейменували на Лікарню Святого Миколая

Додамо, що Олександра Бурда була керівницею «Охматдиту» два роки, її звільненню передував конфлікт у медзакладі. Її заступники та більшість керівників відділень ініціювали її звільнення з посади. Свої заяви вони пояснювали неефективним управлінням та відсутністю будь-якої стратегії розвитку закладу. Сама ж директорка вважала, що проблеми виникли не через погану роботу, насправді в цьому є політичний інтерес. Детальніше про конфлікт можна прочитати у матеріалі Tvoemisto.tv.

Ольга Шведа

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!