Вибіг надвір, щоб пересвідчитися, чи жива бабуся. До Львова доправили 15-річного хлопця з Сіверська, пораненого під час вибуху

6719 0
Через значний дефект ураження Ігор перебуватиме у медзакладі від 2 до 4 тижнів.
Фото: лікарні

Фото: лікарні

5 травня до Львова доправили 15 проранених українців зі сходу. Серед них був 15-річний юнак Ігор з Сіверська на Донеччині, який отримав травму під час вибуху снаряду. Уламок потрапив йому у плече. 

Читайте також: До Львова з Бахмута доправили 15-річну дівчинку, яка керувала авто з простреленими колінами

Це сталося 29 квітня, коли Ігор сидів у своїй кімнаті, й побачив через вікно, як поряд з його домом вибухнув снаряд та утворився густий дим. Хлопчина вискочив надвір, бо там була його 73-річна бабуся. Тоді стався ще один вибух. Його відкинуло ударною хвилею і він на кілька секунд втратив свідомість. 

«Почув ще вистріл, і почав бігти за будинок, але не встиг – мене накрило хвилею. Я «відключився» на кілька секунд, але відразу опритомнів. Побачив на собі кров, але, напевно, від шоку болю не відчував. Бабця стояла, я почав кричати, й тоді мене віднесли, бо почалися бомбардування», – пригадує Ігор.

У Першому ТМО, куди доправили юнака, повідомили, що першу допомогу йому надали у Дніпрі, а тепер лікують у Львові. Уже кілька днів Ігор знаходиться в львівській лікарні Святого Миколая. Попереду його чекає кілька оперативних втручань, оскільки через вибух в Ігоря вирвало шматок шкіри на верхній частині плеча. 

«Ми його обстежили і побачили великий дефект в ділянці шиї ліворуч, а також наявність стороннього осколкового тіла в проекції правого плечевого суглоба. Планується етапне лікування, імовірно, оперативне. Дефекти буде заміщено штучною шкірою в майбутньому. Дефект шкіри та підшкірної клітковини м’язів також значний, що створює йому певний дискомфорт під час ходи, а також перебуваючи у вимушеному положенні», – каже лікар-хірург Андрій Дворакевич.

Читайте також: До Львова прибув медичний дрон, здатний перевозити ліки та кров у важкодоступні зони

За словами лікаря, внаслідок значного дефекту ураження лікування Ігоря у медзакладі триватиме від 2 до 4 тижнів. спершу постраждалому загоять рани, потім буде втручання по заміщенню дефекту штучною шкірою. Після того, одужання та реабілітація, що можуть зайняти місяці.

Нагадаємо, до Львова евакаційним потягом з Бахмута доправили 15 українців з мінно-вибуховими та вогнепальними пораненнями. Серед них двоє підлітків. Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!