Студентів запрошують за програмою обміну до США. Як взяти участь

1731 0
Процес подання анкет триватиме до 17:00 28 лютого 2021 року.
Фото: clutch.ua

Фото: clutch.ua

Державний департамент США запрошує студентів бакалаврату, які навчаються на 1–2 курсах, до участі у відкритому конкурсі на програму обміну з компонентом «STEM та підприємництво» (UUAESE). Про це повідомляє освітній портал Osvita.ua.

Компонент програми UUAESE має на меті покращити академічні знання та навички учасників у галузях STEM (природничі науки, технології, інженерні спеціальності і математика) і підприємництва.

Читайте також: Для учасників ЗНО створили мобільний додаток. Де завантажити

Участь у конкурсі можуть узяти громадяни України, які є студентами 1–2 курсу денної форми навчання в університетах будь-якої форми власності. Претендентам необхідно мати високий рівень академічної успішності, соціальної активності та лідерський потенціал і володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі.

Учасники програми мають бути старші за 18 років на момент початку навчання в США, мати можливість почати навчання із січня 2022 року та відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США.

Учасників відбиратимуть за кількома критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація й готовність стати учасником програми обміну.

Фіналісти Global UGRAD навчатимуться за будь-якими спеціальностями один семестр без отримання ступеня. Учасникам, які планують навчання за спеціальностями юриспруденція або медицина, пропонують вивчення тільки базових курсів цих спеціальностей.

Читайте також: ТОП-5 найкращих шкіл Львова за результатами ЗНО

Програма обміну передбачає оплату проїзду учасників до/із США, оплату вартості навчання, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

Учасники програми будуть розміщені в коледжах та університетах по всій території Сполучених Штатів. Студентам не дозволено обирати коледж чи університет. Проживатимуть вони в студентських гуртожитках і вивчатимуть предмети у своїй фаховій галузі, а також предмети з американістики. Стандартна кількість академічних кредитів за семестр – 12.

Під час навчання вони мають займатися волонтерською діяльністю щонайменше 20 годин. Програма для фіналістів конкурсу розпочнеться в США із січня 2022 р. Фіналісти не можуть впливати на дати чи відкладати участь у програмі на пізніший термін.

Процес подання анкет триватиме до 17:00 28 лютого 2021 року. Додаткову інформацію можна отримати, написавши на електронну пошту KyivUGRAD@state.gov.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!