Студентів звільнили від участі в АТО

1641 0
Верховна Рада звільнила від проходження військової служби в особливий період студентів, аспірантів та докторантів денної форми навчання.
фото: osvita.ua

фото: osvita.ua

Законопроект №1175-1 підтримали 245 депутатів. При обговоренні цього документа депутати наголосили на необхідності забезпечити відповідним категоріям освітні гарантії.

Відповідно до документу від військової служби можуть бути звільнені військовослужбовці, які є студентами або аспірантами денної форми навчання та були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу.

Читайте також: Львів’ян закликають провідувати воїнів АТО у лікарнях

Також при підписанні до закону будуть включені позиції із законопроекту №2196 щодо звільнення від військової служби докторантів денної форми навчання.

Джерело: Освіта.UA


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!