Суд зобов’язав повернути місту земельну ділянку на вул. Варшавській-Сосновій у Львові

2098 0
Сьогодні, 8 серпня, Господарський суд Львівської області закінчив розгляд справи за позовом прокуратури області про розірвання договору оренди на ділянку на вул. Варшавській-Сосновій у Львові.
Фото: ubr.ua

Фото: ubr.ua

Відтак, забудовника зобов’язали повернути земельну ділянку територіальній громаді міста Львова.

Засідання відбулось спокійно і мирно, однак забудовник до суду не з’явився і своєї позиції не представив.

«Було винесено вступну і резолютивну частини рішення, очікуємо повного тексту рішення. Звичайно, є право апелянта подавати апеляцію протягом 10 днів з дня винесення повного тексту рішення, однак і в апеляційній інстанції будемо надалі відстоювати інтереси територіальної громади міста», - повідомили в юридичному управлінні ЛМР.

Нагадаємо, що 27 листопада на офіційному сайті Львівської міської ради було опубліковано офіційне щотижневе відеозвернення міського голови Львова Андрія Садового, в якому він назвав чотири об’єкти, де ведеться, за його словами «незаконне будівництво», тож попросив мешканців міста утриматися від купівлі там нерухомості. Серед переліку є новобудова на куті вулиць Варшавської-Соснової. Згодом Забудовник «Львівоблагропромбуд» подав до суду на міського голову Львова Андрія Садового. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!