Політична реклама

Синютка представив 12 програмних принципів формування влади Львівської ОТГ

1452 0
Перемога на виборах накладає на партію особливу відповідальність

На місцевих виборах 2020 року львів’яни й мешканці Львівщини підтримали «Європейську Солідарність», яка формуватиме більшість у радах всіх рівнів: обласній, районних і радах ОТГ, в тому числі Львівської ОТГ.

Про це розповів нардеп від «ЄС», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка під час брифінгу.

Він заявив, що перемога на виборах накладає на партію особливу відповідальність, особливо під час пандемії коронавірусу та глибокої економічної кризи і запросив до співпраці всі українські демократичні сили, які отримали представництво у раді Львівської ОТГ та готові взяти участь у формуванні нової більшості.

Олег Синютка озвучив 12 конкретних програмних принципів формування нової влади:

1. Ми повернемо Львову значення політичного центру України, а міська влада Львова буде активно представляти політичну позицію переважної більшості львів’ян.

2. З управління містом викорінимо корупцію, яка гальмує розвиток будь-якої країни та кожного міста.

3. Одним з перших кроків нової влади стане проведення аудиту інвестицій у місті, зокрема ремонту доріг. Приклад реконструкції вулиці Степана Бандери показує, що за менш ніж пів року кошторис ремонту зріс майже в два рази.

4. Ми припинимо життя міста в борг, який критично накопичила чинна міська влада. Сьогодні кожен львів’янин, від найменшого до найстаршого, «винен» майже 10 тис. грн.

5. Нашим пріоритетом буде розвиток малого й середнього бізнесу, залучення до міста інвестицій і створення індустріальних парків.

6. Розробимо й схвалимо новий Генеральний план міста, припинимо хаотичну забудову.

7. Нашим пріоритетом стане вирішення проблеми транспортного колапсу. Для подолання цієї кризової ситуації нами розроблена програма «Десяти кроків», яку «ЄС» представила під час виборчої кампанії.

8. Місцева влада реалізує комплексні заходи з оновлення інфраструктури: ремонту під’їздів, ліфтів, опалення будинків. Належну увагу приділятимемо питанню екології: чистій воді й чистому повітрю, зеленим зонам, скверам і паркам.

9. Ми розв’яжемо проблему нестачі місць у садочках і школах, зокрема в нових мікрорайонах, які чинна міська влада залишила без належної соціальної інфраструктури. Наш принцип вирішення цієї проблеми: кожного року розпочнемо будову нового садочка.

10. Нашим пріоритетом буде забезпечення якнайкращих можливостей реалізації для молоді. Створення умов для науки, праці, проживання й дозвілля, а також розвиток активного громадянського суспільства.

11. Львів стане центром міжнародного туризму згідно з гаслом «Коли ти не відвідав Львова, тоді ти не бачив Європи». За туристами має прийти іноземний капітал.

12. Ми реалізуємо програму «Львів культурна столиця України».

«Час змінити підходи до політики й управління і ми зробимо все, щоб не підвести довіри наших виборців і всіх мешканців Львова та Львівщини. Те, як побудувати нову Україну, залежить винятково від нас», – наголосив кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!