Більша частина історичної будівлі на Єфремова, де раніше була онкополіклініка, досі пустує

2764 0
Конкурс на її оренду на ProZorro скасували.
Фото: Анна Чистякова

Фото: Анна Чистякова

Третину будівлі на вулиці Академіка Єфремова, 59, яка є пам’яткою архітектури і де раніше розташовувалась міська онкополіклініка, здали в оренду приватній медичній компанії. Більша частина споруди поки що пустує, тому що конкурс на ProZorro на неї скасували. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів керівник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Сергій Івах.

Читайте також: Поліклініка Львівського онкоцентру запрацювала у новому приміщенні

За його словами, колишнє поліклінічне відділення Львівського регіонального діагностично-лікувального онкоцентру, що на вул. Єфремова, 59, частково віддали в оренду медичному центру.

«Наразі третину будівлі здали в оренду ТзОВ «Львівська медична група», договір оренди з якими підписаний в лютому цього року. Чим займається медичний центр, я наразі не знаю. Але проблема в тому, що на сьогодні, з того, що я бачу – ці приміщення не використовуються», – зазначив керівник управління.

За даними платформи YouControl, основною діяльністю ТзОВ «Львівська медична група» є догляд за людьми похилого віку та інвалідами. Тобто, ймовірно, там може запрацювати геріатричний центр. Компанія «Львівська медична група» заснована у Львові в 2013 році, а кінцевим бенефіціарним власником установи є Зубритська Раїса Миколаївна. 

 

Під час розмови з працівницею приватної медичної установи, яка не представилась, стало відомо, що «Львівська медична група» вже починає облаштовуватися у цьому приміщенні.

Читайте також: Хто і за скільки орендуватиме приміщення онкополіклініки на Єфремова у Львові. Результати конкурсу

Як розповів Сергій Івах, приватна медична установа орендує більше як 170 кв м триповерхової будівлі. Проте на більшу частину – а це понад 370 кв м колишнього поліклінічного відділення – орендаря немає.

«Другу частину будинку також виставили раніше в оренду в системі ProZorro, але я цей конкурс скасував. Оскільки вважаю, що такий унікальний будинок мав би мати більш глобальне призначення», – розповів чиновник.

На думку Сергія Іваха, тут могло б розташуватися посольство або інше представництво іноземної країни. Це, за його словами, додало б іміджу місту та й приносило кошти в бюджет, але основна проблема тепер в тому, що договір з медичним центром підписаний аж до 2025 року. Тож реалізувати таку ідею у найближчі роки неможливо.

Тож зараз питання про використання будівлі на Єфремова, 59 виноситимуть на розгляд комісії з питань комунального майна Львівської обласної ради. Тож за кілька місяців депутати визначать, як використовувати ці площі надалі.

Нагадаємо, поліклінічне відділення Львівського регіонального діагностично-лікувального онкоцентру, що на вул. Єфремова, 59 у Львові, переїхало у будівлю на вул. Гашека. Щоб звільнені площі не пустували, пропонувалося передати їх в оренду під такий соціальний напрямок як центр геронтології.

Будівля по вулиці Академіка Єфремова, 59 входить до переліку пам’яток архітектури, містобудування та історії.

Анна Чистякова

Фото авторкиЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!