Троє львівських тренерів отримали стипендії від уряду

1020 0
Вони готують спортсменів-олімпійців.
Фото: ЛОДА

Фото: ЛОДА

Уряд призначив стипендії трьом львівським тренерам, які працюють із спортсменами, які готуються до участі в Олімпійських іграх. Про це повідомляє управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

Читайте також: Львів'янин Станіслав Літинський може стати мовним омбудсменом

Так, стипендію отримуватиме Зоряна Семеряк – тренерка Ксенії Пантелєєвої, яка входить до складу кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Олімпійських Іграх, а також – Сергій Коростильов, тренер Павла Коростильова, який входить до складу кандидатів елітної групи із кульової стрільби на участь в Олімпіаді, та Антон Нікулін, тренер Станіслава Горуни, який входить до складу кандидатів елітної групи з карате  на участь в Олімпійських Іграх.

Загалом стипендії призначили 75 тренерам, з яких 50 забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх, а 25 – підготовку спортсменів до участі у Паралімпійських іграх. Стипендії призначили на 1 рік у розмірі 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить понад 30 тисяч гривень.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!