Три метри між продавцями, захисні екрани і щоденний дозвіл. МОЗ оприлюднило вимоги до ринків

3447 0
Щодня буде надаватися дозвіл на роботу наступного дня.
Фото: UATV

Фото: UATV

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко підписав постанову щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках. Вона набере чинності у середу, 29 квітня.

Читайте також: У Львові просять уряд відкрити продуктові ринки

Отже, ринкам дозволять працювати за певних умов: один покупець на 10 м. кв торгівельної площі, відстань між продавцями має бути не менше трьох метрів, а місця торгівлі мають бути обладнані захисними екранами.

Відповідно 29 квітня уряд планує прийняти постанову про надання дозволу працювати тим ринкам, які відповідають вказаним вимогам. Водночас Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів здійснюватиме щоденний контроль за діяльністю ринків.

Як пояснив Віктор Ляшко, щодня буде надаватися дозвіл на роботу наступного дня. Якщо ж ринок порушить правила – то зможе здійснювати свою діяльність тільки через тиждень.

Читайте також: Закриття ринків у Львові. Що думають про це власники кількох з них

Зазначимо, що Львів просив в уряду відкрити продовольчі ринки. 

 

 

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!