Київ

Цього року у Києві планують почати будівництво нової дворівневої розв’язки на Оболоні

901 0
Наявний транспортний вузол у пікові години не витримує, унаслідок чого тут постійно утворюються значні затори.
Проєкт дворівневої розв’язки на перехресті вулиці Богатирської та Полярної. Фото: КМДА

Проєкт дворівневої розв’язки на перехресті вулиці Богатирської та Полярної. Фото: КМДА

Комунальна корпорація «Київавтодор» закінчує розробку проєктно-кошторисної документації з реконструкції транспортного вузла на перетині вулиць Богатирської та Полярної. Наступним кроком стане оголошення процедури закупівель безпосередньо на виконання робіт із реконструкції. Про це повідомляє підприємство, передають у КМДА.

На перетині двох магістралей будуватимуть розв’язку типу «неповний лист конюшини». Проєктна пропускна спроможність вузла – 11200 автомобілів/годину. Це у рази вище за перехрестя зі світлофором, яке постійно затримує рух, через що утворюються затори у пікові години.

Читайте також: у Києві частково обмежать рух Дніпровським узвозом

Проїзд із вулиці Полярної до вулиці Героїв Дніпра здійснюватиметься через шляхопровід, який матиме 6 смуг руху. Довжина споруди – 125 м.

На розв’язці облаштують велодоріжки, а на шляхопроводі – спільний велопішохідний тротуар. Загальна довжина велодоріжок – близько 2,8 км.

Техніко-економічне обґрунтування реконструкції розв’язки вже схвалене відповідним розпорядженням. Заплановано, що за умови регулярного фінансування, реконструкція транспортного вузла триватиме близько 2 років.

Нагадаємо, на Оболоні тимчасово буде обмежений рух ключовим транспортним вузлом – проспектом В. Івасюка.

Ігор Ющенко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!