Політична реклама

У 2012 авіаперевезення стали найнадійнішими

1193 0
Принаймні так вважають експерти німецького Центру дослідження авіакатастроф (JACDEC). Вони склали рейтинг безпеки найбільших авіакомпаній світу.

 

Як повідомляє Deutsche Welle, посилаючись на часопис "Aero International", згідно з документом, внаслідок авіакатастроф у цивільній авіації торік в усьому світі загинуло 496 осіб, що трохи нижче показників 2011-го року. Тоді загинуло 498 осіб, - про це пише "Правда.Життя".

"Ще ніколи ризик стати жертвою авіакатастрофи не був таким низьким, як нині, про що можна говорити з впевненістю", - наголошує часопис. Така оцінка збігається з поки що попередніми даними експертів мережі, яка стежить за безпекою авіаперевезень, Aviation Safety Networks та з даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA).

Отже, згідно з рейтингом німецького Центру дослідження авіакатастроф серед 60 найбільших авіакомпаній світу найнадійнішою виявився фінський авіаперевізник Finnair, який відібрав пальму першості у лідера попереднього року японської All Nippon Airways, яка через низку дрібних інцидентів опустилась на 12 місце. 

Другу та третю сходинку посіли авіакомпанії – Air New Zealand та гонконгська Cathay Pacific. Німецька Lufthansa опинилась на одинадцятому місці. 

Українські авіакомпанії не входять до списку найбільших авіаперевізників.

Як наголошують експерти, зараз найризикованіше літати регіональними авіакомпаніями в країнах, де точаться конфлікти.

Німецький Центр дослідження авіакатастроф (JACDEC), який базується в Гамбурзі, вважається поважною в світі структурою з глобальною базою даних. Центр співпрацює з провідними авіаційними організаціями світу.

 
 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!