У Covid-корпусі Лікарні швидкої допомоги розгорнули ще 130 ліжок для хворих з коронавірусом

1288 0
Палати відкривають у приміщеннях Львівського медичного коледжу післядипломної освіти.
Фото: Андрій Садовий

Фото: Андрій Садовий

У новому відділенні Лікарні швидкої допомоги розгорнули ще 130 ліжок для хворих на Covid-19. До кінця року тут облаштують загалом 350 ліжок.

Читайте також: У Винниківському госпіталі облаштують ще 200 точок кисню для пацієнтів із Covid-19 

Перші сім палат на 50 ліжок відкрили 4 дні тому через 12 днів після початку ремонту. Ремонтні роботи у відділенні проводять 7 будівельних компаній. За кошти лікарні провели кисень, докупили спецобладнання.

У лікарні станом на 20 листопада лікують 260 пацієнтів із коронавірусною інфекцією і підозрою на неї.

Читайте також: У Львові почали робити швидкі тести на антиген Covid-19. Що про них відомо

Нагадаємо, що додаткові ліжкомісця розгортають також у 1-шій міській лікарні на вул. Ужгородській – ще 80 ліжок, а у 8-мій міській лікарні на вул. Навроцького – ще 60 ліжок (частину з них – у приміщенні центру «Мікрохірургія ока»). Також хворих із коронавірусом госпіталізують у 5-ту міську лікарню, а хворих із пневмонією приймають у приміщенні 4-ї лікарні на Свенціцького – там є 40 ліжок.
Фото Романа Балука
 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!