У лікарні Львова проведуть розслідування через скарги батьків. Підсумки доби

1521 0
Нині, 22 березня, та 1 123 доба героїчного спротиву агресії рф.
Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ»/Андрій Польовий

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ»/Андрій Польовий

Акцент дня: У Львові призупинятимуть подачу опалення. Рішення про призупинення тепла в неділю, 23 березня, наразі немає, адже попередньо, за прогнозами синоптиків, температура удень становитиме лише 9 градусів.

Читайте також: Заступник Садового закликав «негайно зупинити» скандальне будівництво на Тютюнників у Львові. Йдеться про будівництво, щодо якого мера Львова раніше звинувачували у лобіюванні інтересів забудовника.

Ситуація на фронті: За даними Генштабу, за добу відбулося 124 бойових зіткнення, з них 30 та 23 на Покровському на Курському напрямках. 20 разів ворог атакував на Лиманському напрямку та 18 – на Торецькому.

Противник завдав одного ракетного та 60 авіаційних ударів, застосував одну ракету та скинув 86 КАБ. Крім того, застосував 1 038 дронів-камікадзе, здійснив 4 895 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ.

Читайте також: росіяни звинуватили Україну в обстрілі газової станції на Курщині. Генштаб відреагував. Цей об’єкт неодноразово зазнавав атак з боку самих росіян.

Та: Скільки людей Україна повернула з полону з початку повномасштабного вторгнення. Президент наголосив, що всі необхідні служби працюють над цим.

Тема дня: Побиття підлітка на Львівщині: якщо немає культури вдома чи школі, вислів «хто сильніший, той і переміг» стає нормою. На Львівщині 18 березня троє малолітніх та одна неповнолітня дівчина напали на хлопця з інвалідністю, били його, знімали це на відео та публічно знущалися. Прокуратура розслідує інцидент, тож сьогодні 14-річній дівчині повідомили про підозру про хуліганство. Керівниця Центру гідності дитини УКУ Христина Шабат пояснює, що якщо немає культури вдома чи в школі, де говорять, що ми не принижуємо інших, то підлітки чи навіть дорослі можуть вважати, що той, хто сильніший, нібито і вершить справедливість.

Читайте також: «Шахрайство та маніпуляції нацсимволікою». У Львові звернулись у поліцію щодо продажу синьо-жовтих стрічок. Подібний «бізнес» у Львові триває роками.

Ключові події

1. Уряд вніс зміни до правил перетину кордону для військовозобов’язаних. Пояснення. Уряд врахував ситуації сімей, які втратили близьких, і надав їм можливість виїзду.

Читайте також: Знижки для ветеранів у Львові: від безкоштовної кави до знижок на медичні послуги, освіту та житло. Заклади надають знижки при наявності посвідки УБД.

Та: Нацгвардійцям хочуть розширити права на застосування сили. Що передбачає законопроект. Для виконання своїх повноважень вони зможуть застосовувати фізичну силу, наручники, гумові кийки, сльозогінний газ та електрошокери;

2. Керівництву Департаменту соцполітики КМДА оголосили підозри у розтраті коштів. У Департаменті спростовують звинувачення і наголошують, що всі витрати підтверджені актами виконаних робіт.

Читайте також: Організатор «порядної галицької» секс-вечірки біля Львова отримав умовний термін. Всього було 63 учасники.

Та: У львівській лікарні проведуть розслідування через скарги батьків. Що відомо. У дитячій лікарні «Охматдит» батьки купували самостійно ліки, які мав забезпечити медзаклад;

3. Замість 18 типів закладів з’являться два. Уряд підтримав законопроєкт «Про професійну освіту». Документ передбачає модернізацію навчальних закладів та покращення взаємодії з бізнесом.

Читайте також: Безоплатне харчування для усіх школярів. Що зміниться. Передбачається охоплення середньої та старшої школи.

Та: Львівську бруківку передали Харкову для меморіалу Міську Барбарі;

4. На одній із вулиць Львова можуть змінити рух. Мешканців запрошують до опитування. Голосування триватиме до 10 квітня.

Читайте також: У Києві багато водіїв громадського транспорту не хочуть працювати під час тривоги. Вони бояться, що всю відповідальність за безпеку пасажирів покладуть на них.

Та: У Києві почали прибирати покинуті та знищені автомобілі. Їхня загальна кількість може сягати близько тисячі;

5. У Стрийський парк після зимування повернулась пара білих лебедів. Уже кілька років ці птахи зимують у міському еколого-натуралістичному центрі.

Читайте також: Ведмеді, єноти, альпаки. Де на Львівщині познайомитися з тваринами. Добірка локацій, де можна відвідати ферми, притулки та незвичайні еко-локації з тваринами.

Та: Львів’яни висадять 500 дерев у межах акції «Подаруй місту дерево». Найактивніше до акції долучилися мешканці Личаківського району.

Слава Україні. Гарного Вам дня!


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!