Львівщина – на 8 місці за рівнем зарплати в Україні

1517 0
У ЛОДА проаналізували дані щодо середньої заробітної плати.
Фото: Unsplash

Фото: Unsplash

У департаменті фінансів Львівської ОДА проаналізували дані середньої заробітної плати за січень – березень цього року у Львівській області. Вона становить 11,4 тис грн, і є на 8 місці в Україні за рівнем оплати. 

Читайте також: Я хочу, щоб мене почули. Чому медсестри виїжджають на роботу за кордон

У ЛОДА зазначили, що з минулого року середня заробітна плата на Львівщині зросла на 10%. 

Найбільш оплачуваними галузями в області, у яких зарплата вища від середньоукраїнського рівня, є сільське та лісове господарство, водопостачання і поводження з відходами, будівництво, операції з нерухомим майном та освіта. 

Читайте також: Як зростуть пенсії в 2021 році. Інфографіка

Найвища середня заробітна плата в Україні на Донеччині 14,3 тис. грн, за нею Київська область – 12,9 тис. грн, Дніпропетровська, Запорізька та Миколаївська області – близько 12,8 тис. грн, Рівненьска і Полтавська – 11,8 тис. грн. На останньому місці Одещина та Хмельниччина –11,3 та 11,1 тис. грн. 

 

Фото: Unsplash


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!