У Львові заявили, що проїзд у трамваях і тролейбусах має коштувати 12,5 грн

8087 0
Теперішній тариф є збитковим, тому неможливо належно оновлювати транспорт, кажуть у «Львівелектротрансі».
Фото: Львівелектротранс

Фото: Львівелектротранс

«Львівелектротранс» порахував, що економічно обґрунтований тариф на перевезення у трамваях та тролейбусах у Львові становить 12 грн 43 коп. Про це заявив директор ЛКП Андрій Свищо.

«Вартість електроенергії зросла на 45%, вартість матеріалів і запасних частин – на 20%, зарплата працівників та витрати на обслуговування транспорту – на 25%. Відтак, зараз усі ці витрати підприємство змушене компенсовувати самостійно, що призводить до постійного браку обігових коштів, а отже і сум коштів на всі види технічного обслуговування та ремонтів рухомого складу, колії, контактної мережі», – пояснив Андрій Свищо.

Читайте також: На Львівщині зросла вартість проїзду у приміських маршрутках

За його словами, теперішній тариф є збитковим, тому не дозволяє належно оновлювати рухомий склад. Щомісячно підприємство, каже Андрій Свищо, зазнає збитків у сумі приблизно 5 млн грн. За його словами, економічно обґрунтований тариф на перевезення електротранспортом у Львові становить 12 грн 43 коп і що підняття тарифу – це вимушений крок для стабільної роботи підприємства.

Директор уточнив, що з 2014 року у Львові закупили 39 трамваїв, 60 тролейбусів та 1 електробус, а торік відремонтували 29 трамваїв та 9 тролейбусів.

Нагадаємо, що львівські перевізники сподіваються, що у Львові уже цього місяця підвищать плату за проїзд у громадському транспорті до 14 гривень.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!