Політична реклама

У львівських лікарнях з'являться експрес-аналізатори для хворих на діабет

1139 0
Львівська область отримала 55 експрес-аналізаторів CloverA1C для визначення глікозильованого гемоглобіну у хворих на цукровий діабет, найважливішого лабораторного показника, що відображає якість лікування та стан компенсації цукрового діабету.

Завдяки апарату можна отримати результат упродовж 5 хвилин, тобто під час перебування пацієнта на прийомі у лікаря, -  повідомила прес-служба Департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

За словами головного ендокринолога Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Юрія Вендзиловича, експрес-аналізатор Clover A1C є аналізатором закритого типу (повністю виключається втручання людського фактора при проведенні обстеження). Для проведення дослідження використовується кров з пальця пацієнта.

Отримані прилади будуть встановлені у Центральних районних лікарнях області, в поліклініках та лікарнях Львова: Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, Міській дитячій клінічній лікарні, та в установах охорони здоров'я обласного підпорядкування: Обласному ендокринологічному диспансері, Обласній клінічній лікарні, Обласній дитячій клінічній лікарні тощо.

Обстеження буде проводитись в кабінетах лікаря-ендокринолога - безпосередньо за місцем диспансерного спостереження за хворими.

До цього часу у медзакладах області не було жодного такого експрес-аналізатора.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!