У Львові для заснування фонду пам’яті імені Олега Воробйова зібрали 75 тис. доларів

657 0
75 тис. доларів – це необхідний мінімум для заснування фонду.
Фото: УКУ

Фото: УКУ

У Львові для заснування фонду пам’яті імені Олега Воробйова зібрали 75 тис. доларів. Його започаткували в Українському Католицькому Університеті у червні 2022 року, щоб генерувати стипендії та покривати навчання студентів.

Джерело: UCU Business School

«Саме сьогодні, 11 травня, герой Олег Воробйов, який загинув в російсько-українській війні, мав би святкувати свій 46 день народження. І найменший подарунок, який ми можемо зробити – це здійснити його мрію щодо доступної якісної освіти. Цей фонд допоможе не тільки майбутнім членам спільноти здобувати гідну освіту в Україні, але й назавжди збереже ім’я героя в пам’яті поколінь, який віддав своє життя за майбутнє нашого народу», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: На війні загинув львів'янин, засновник курсу допомоги учасникам АТО Олег Воробйов

Зазначимо, влітку на честь Героя Олега Воробйова в УКУ започаткували стипендійний фонд. Небайдужі наповнювали його своїми донатами під час подій, зокрема під час щорічної зустрічі випускників Alumni Leadership Day, благодійних вебінарів, під час святкування 15-річчя LvBS, внескам від українського бізнесу та анонімних жертводавців. 

«75000 – це необхідний мінімум, і символічно, що ми його досягли у День народження Олега. Тепер віримо, що можемо досягнути більшого результату в 100 тис. дол, щоб цей фонд був сталим на довгі роки і міг гарантувати повну щорічну стипендію!», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Олег Воробйов загинув на війні з російськими окупантами, 30 травня він брав участь в АТО на сході України. Тоді після повернення додому він разом з дружиною заснували курс психологічної допомоги для бійців антитерористичної операції «Щасливі разом». В інтерв'ю Tvoemisto.tv Олег та Ольга розповідали про заснування онлайн-курсу та тренінги для військових. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!