Політична реклама

У Львові медики отримали обладнання для реанімобілів

1397 0
Медики Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали оснащення для санітарного автотранспорту. Це – засоби для іммобілізації, термопокривала, реанімаційні сумки – загалом на суму у понад 50 тисяч гривень.

Їх подарувала Берегівська районна Мальтійська служба допомоги за підтримки Міністерства закордонних справ Угорщини, інформує прес-служба Львівської ОДА.

«В Угорщині дуже багато людей переживало, побачивши страшні картини з Майдану, і звичайно це викликало співчуття на моїй Батьківщині. Тому Міністерство закордонних справ Угорщини спільно з Мальтійською службою організували збір коштів, щоб покращити умови роботи працівників екстреної медичної допомоги шляхом забезпечення оснащенням для санітарного автотранспорту», – пояснив заступник генерального консула Угорщини в Ужгород Ендре Саліпскі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!