Підприємство у Львові оштрафували на 170 тисяч за встановлення дверей в історичному будинку

1833 0
Це максимальний розмір штрафу, який адмінкомісія може накласти на юридичну особу.
Фото: Galnet

Фото: Galnet

Адміністративна комісія міської ради оштрафувала підприємство за самовільне встановлення дверей замість вікна на вулиці Поповича, 5. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Читайте також: Зберегти не можна штрафувати. Як Львів охороняє історичне середовище

«Порушник без жодних дозвільних документів пробив у будинку на вул. Поповича, 5 дверний отвір замість вікна. На засідання комісії порушник не прийшов, хоча його попереджали. Окрім штрафу, він має все привести до попереднього стану», — каже заступник міського голови з питань розвитку та голова адмінкомісії Андрій Москаленко.

Як уточнили у коментарі Tvoemisto.tv у прес-службі міської ради, йдеться про підприємця, який має у власності підвальні приміщення на Поповича, 5, утім не назвали, яке саме підприємство оштрафували.

Читайте також: Суд дозволив депутату Козловському не платити штраф за надбудову у «Гранд Готелі»

Нагадаємо, адмінкомісія, яка штрафує за втручання у історичні будівлі, зокрема заміну дерев’яних вікон чи брам на пластикові, працює з березня минулого року. За цей час порушники сплатили до міського бюджету близько ста тисяч гривень. Раніше комісія оштрафувала на максимальну суму власників вілли на Свєнціцького за нищення пам’ятки та «Гранд Готель» за скляну надбудову. Ці штрафи досі не сплатили.

Із 2019 року адмінкомісія також штрафуватиме за самовільну зовнішню теплоізоляцію фасадів будинків у історичному середовищі.

Фото Galnet


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!