У Львові на Forum West обговорять перспективи розвитку економіки України у 2022 році

746 0
Tvoemisto.tv транслюватиме захід на своїй Фейсбук-сторінці та Ютуб-каналі медіа-хабу.
Фото: Forum West

Фото: Forum West

Цієї п’ятниці, 10 грудня, у Львові пройде Forum West, на якому обговорять перспективи розвитку економіки України у 2022 році.

Організатор Forum West – ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» повідомляє, що о 10.00 медіа-хаб >;Tvoemisto.tv (на своїх Фейсбук-сторінці та Ютуб-каналі) розпочне трансляцію наживо цього заходу, яка триватиме орієнтовно до 15:00.

У зв’язку з необхідністю дотримуватись карантинних обмежень кількість присутність на самому Форумі буде мінімальною. 

Наголошується, що особливо цінним Forum West буде для власників провідних компаній західної України, які отримають грунтовний аналіз перспектив та нових можливостей, які чекають їх у 2022 році. Це їм допоможе сформувати стратегії ефективного ведення бізнесу.

Ключові спікери Форуму: Тетяна Ситник – CBR (офіційний партнер GfK в Україні), керівник напряму В2В і стратегічних досліджень, яка дасть аналіз української економіки, Андрій Букін – директор департаменту по роботі з середніми корпоративними клієнтами ПУМБ та Сергій Ануфрієнко – директор департаменту корпоративного та торгового фінансування, спрогнозують, яким буде банківський сектор в Україні у 2022 році. А Сергій Гончаревич – Capital Times Investment Advisory дасть інформацію про ринок M&A 2020 та можливості залучення інвестицій.

У другій частині Forum West відомий економіст, фінансовий аналітик, автор книг з інвестування Ерік Найман спрогнозує ситуацію в Україні та світі у 2022 році та Вадим Денисенко – виконавчий директор українського інституту майбутнього дасть відповідь на запитання, що не так з нашою національною ідеєю.

Більше інформації про Forum West – тут.

Партнерська публікаціяЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!