Кабмін передбачив фінансування інноваційного парку на вулиці Князя Романа у Львові

1230 0
Національний університет «Львівська політехніка» оголосив аукціон у системі Рrozorro на капітальний ремонт корпусу №20, що на вулиці Князя Романа. Вартість робіт – понад 30 мільйонів гривень.
Фото:googlеmaps

Фото:googlеmaps

Кабмін затвердив перелік проєктів, що будуть реалізовувати за кошти ДФРР в 2021 році. Серед них є проект з облаштування науково-дослідних лабораторій та інформаційно-комунікаційних майданчиків інноваційного, наукового парку на вул. Князя Романа у Львові.

Читайте також: Місто в місті. У Львові будують перший інноваційний парк. Візуалізація

У розпорядженні кабміну йдеться, що на капітальний ремонт (облаштування науково-дослідних лабораторій та інформаційно-комунікаційних майданчиків інноваційного (наукового) парку) Національного університету «Львівська політехніка» виділили 17 мільйонів гривень.

Йдеться про будівлю, що на вул. Князя Романа, 3а. Це є корпус Львівської Політехніки № 20.

Інноваційний науковий парк – спільний проєкт команд Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» та кафедри економіки підприємництва та інвестицій Інституту економіки і менеджменту.

Читайте також: Це не каста для багатих. Як ІТ впливає на розвиток Львова

Перший розвитковий проєкт має на меті створення інфраструктури інноваційного парку з облаштуванням науково-дослідних лабораторій та інформаційно-комунікаційних майданчиків. На базі новоствореного інноваційного парку студенти та науковці зможуть втілювати свої ідеї за допомогою навчальних програм, інноваційних лабораторій за підтримки менторів та наукових працівників.

Додамо, що наприкінці березня Національний університет «Львівська політехніка» оголосив аукціон у системі Рrozorro на капітальний ремонт корпусу №20, що на вулиці Князя Романа. Вартість робіт – понад 30 мільйонів гривень.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!