У Львові перекриють рух транспорту від вулиці Залізничної до Юнаківа

2576 0
Наразі схема об’їзду перебуває на погодженні в управлінні патрульної поліції у Львівській області.
фото марти байдаки/твоє місто

фото марти байдаки/твоє місто

Наступного тижня на ділянці реконструкції вул. Шевченка – від вул. Залізничної до вул. Юнаківа – запланували стелити верхній шар асфальту. Наразі тут тривають підготовчі роботи, зокрема піднімають люки до рівня верхнього шару асфальтобетонного покриття.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», на час укладання асфальту перекриють рух транспорту на цій ділянці. Наразі схема об’їзду перебуває на погодженні в управлінні патрульної поліції у Львівській області, а після її затвердження – повідомляють про об'їзд і те, скільки часу триватиме перекриття.

Читайте також: Перехрестя шести вулиць. Чому так складно проїхати Сахарова – Вітовського і що з цим робити

Нагадаємо, що 16 червня частину вул. Шевченка, від вул. Залізничної до вул. Юнаківа, відкрили для проїзду. Там облаштували нижній і середній шар асфальтобетонного покриття. Наступного тижня на цій ділянці підрядна організація «Онур» почне стелити фінальний шар дорожнього покриття. Водночас із цими роботами верхній шар асфальту укладатимуть від вул. Юнаківа до вул. Яцкова. На цьому відтинку завершують роботи із облаштування тротуарів, установки поребриків, замощення мозаїкою трамвайної колії та монтажу опор контактної мережі. Що стосується ділянки від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, то тут триває прокладання каналізаційного колектора діаметром 1000 мм, а також влаштування його камер. Цей відтинок дороги разом із ділянкою від вул. Юнаківа до вул. Яцкова планують відремонтувати і відкрити для руху транспорту до кінця року.

Загалом від початку воєнного стану в Україні усі підрядні організації призупинили виконання будівельних робіт, реконструкцій, капремонтів, які мали продовжитися, розпочатися чи завершитися на різних вулицях Львова. Однак на початку травня підрядник вирішив відновити ремонт вул. Шевченка. Там зроблено було вже 80% із запланованого у третьому етапі реконструкції вул. Шевченка – на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Вартість робіт становить 186,6 млн грн. Їх проводить ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».​ Зокрема, 20 липня 2022 року для руху транспорту перекрили наступну ділянку вулиці Шевченка – від вул. Юнаківа до вул. Бортнянського. Для зручності об’їзду на вулицях Єрошенка, Золотій і Клепарівській організували двосторонній рух.

Попередні два етапи реконструкції цієї вулиці завершили, роботи на ділянці від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого виконали за 58,8 млн грн, а першу частину реконструкції вулиці Шевченка, квазікільце на Залізничній та Левандівській, відкрили 13 серпня 2020 року. Цю ділянку відремонтували за майже 90 мільйонів гривень.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!