У Львові планують створити регіональний клінічний центр медицини дитинства, об’єднавши дві дитячі лікарні

2167 0
Таким чином хочуть покращити якість і доступність медичного обслуговування для дітей.

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство «Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства», об’єднавши дві дитячі лікарні – Львівську обласну дитячу клінічну лікарню ОХМАТДИТ та Західноукраїнський дитячий медичний центр. Про це повідомляє опікунська Рада ЛОДКЛ «Охматдит».

Читайте також: «Топольна, Орлика і 8-ма лікарня». Чого чекати від об’єднання найбільших лікарень Львова

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської області Ореста Чемериса та опікунів лікарні, об’єднання дозволить обласним лікарням оптимізувати процеси на користь маленького пацієнта.

«Об'єднання відбудеться на партнерських умовах. Разом ми станемо сильніші, адже після об'єднання у нас буде більше можливостей завдяки статусу надкластерної лікарні, яка повинна надавати 21 сервіс. Тобто цей процес спрощує чимало питань про фінансування лікарень і додає можливостей для розвитку», – йдеться у повідомленні.

Аби запрацював Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства, створять нову юридичну особу, а лікарні, відділення і персонал мають залишитися і працювати за тими ж адресами згідно з графіком. В обидвох лікарнях будуть медичні директори. Медзаклад очолюватиме генеральний директор, якого обиратимуть через публічний конкурс. Відділення та персонал, згідно з позицією ЛОВА, залишаються.

Читайте також: Велике об'єднання лікарень Львова, або Чого чекати від нововведень

Допомогу за різними напрямками першочергово фінансуватиме МОЗ і НСЗУ. Будуть нові методики, обладнання, ще більше послуг, які можна отримати в Україні, а не за кордоном.

Нагадаємо, у медицині Львова відбулися масштабні зміни. Tvoemisto.tv дізнавалося, чого очікувати від медичної реформи львів'янам. Детальніше читайте тут.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!