Політична реклама

У Львові подорожчають кредити

1391 0
Нацбанк підняв облікову ставку з 6,5% до 9,5%.

Про це йдеться в постанові НБУ від 14 квітня 2014 року № 212, повідомляє Економічна правда.

Розмір облікової ставки зросте від сьогодні, 15 квітня.

«Україна має багатий досвід регулювання грошово-кредитного ринку за нестандартних ситуацій. Він свідчить про те, що оптимальним варіантом дій за подібних умов є поєднання двох складових. Перша – максимальна підтримка ліквідності банків з метою вчасного виконання ними усіх своїх зобов’язань. Друга – сприяння збільшенню вартості грошової одиниці, у т.ч. через важелі процентної політики, що обмежує спекулятивний попит на ресурси та сприяє відновленню ресурсної бази банків», - прокоментувала рішення директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики Олена Щербакова.

За її словами, такий алгоритм дій дає змогу як забезпечити нормальну роботу банківської системи, так і сприяти підтримці цінової стабільності. 

Вона наголосила, що в комплексі з іншими заходами регулятора, підняття облікової ставки сприятиме стабілізації ситуації на ринку.

Нагадаємо, востаннє облікова ставка знижувалась у серпні минулого року: тоді Нацбанк знизив її на 0,5 п.п. до 6,5%.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!