У Львові померла зв'язкова Романа Шухевича

1025 0
Дарія Гусяк померла у віці 98 років.
Фото: Юрій Шухевич

Фото: Юрій Шухевич

Сьогодні, 12 серпня, на 98-році життя у Львові померла зв’язкова Романа Шухевича, активістка та кавалерка ордена княгині Ольги III ступеня Дарія Гусяк. Про це повідомив екснардеп Юрій Шухевич, син Романа Шухевича.

«У 14:20 за київським часом відійшла у  вічність остання зв'язкова Романа Шухевича Дарка Гусяк, справжня  мучениця і подвижниця. З юних років належала до ОУН, була завжди на відповідальних ділянках праці. Потім стала зв'язковою Романа Шухевича, арештована в 1950 році, відбула 25 років в'язниці», — йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, минулого року на 102-му році життя померла зв’язкова УПА Ольга Ільків.

Для довідки

Дарія Гусяк («Дарка») — зв'язкова Головнокомандувача Української повстанської армії, генерала-хорунжого Романа Шухевича, активістка Організації українських націоналістів. Нагороджена президентом України у 2008 році Орденом княгині Ольги III ступеня, а також «Орденом Лева» від міста Львова, у 2010 році. 

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!