У Львові пропонують створити систему міського залізничного транспорту

2424 0
Відповідну петицію до Львівської обласної ради зареєстрував Дмитро Хмарний.
Фото: Вікіпедія

Фото: Вікіпедія

Програміст Дмитро Хмарний зареєстрував елетронну петицію до Львівської обласної ради з пропозицією створити у Львові нову систему міського залізничного транспорту.

«Наразі у Львові немає зручного, швидкого способу дістатись з міста до приміських регіонів і навпаки. Усі напрямки обслуговують застарілі маршрутки, які знаходяться в аварійному стані. Незрозуміло, звідки, куди і яка маршрутка їде та який має графік роботи. Зазвичай, кількість пасажирів перевищує норму в 1,5-2 рази. Хочеться щоб в нас, як і в Європі, існувало поняття міського залізничного транспорту, який би був орієнтований на приміські регіони та курсував хоча б в години пік», – пише він. 

Читайте також: Рейковий автобус для Львова

Зокрема, Дмитро Хмарний пропонує розглянути можливість створення системи міського залізничного сполучення із трьома лініями Мшана-Залуги, Зашків-Давидів, Пустомити-Запитів.

Підтримати петицію можна за посиланням.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!