У Львові проведуть заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту. Програма

1705 0
До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, 27 січня, у Львові відбудуться тематичні заходи. Зокрема, мітинги, круглий стіл та театралізована вистава. Організатори запрошують до участі.
фото: korysniporady.com.ua

фото: korysniporady.com.ua

Так, з  12:00 до 12:25 біля Пам’ятника жертвам львівського гетто, що на проспекті В. Чорновола, триватиме мітинг. Опісля, з 13:00 до 13:45, мітинг триватиме біля пам’ятного каменя на місці колишнього Янівського концтабору (вул. Винниця).

З 14:00 до 15:30 відбуватиметься круглий стіл з актуальних питань життя єврейської громади в Україні за участю львівських істориків, громадських діячів, представників міської влади та єврейських організацій Львова. Тема круглого столу «Незасвоєні уроки ШОА: ксенофобський бунт популістів проти світу прав людини. Що ми можемо зробити у відповідь на виклики сучасності?». 

О 16:00 у приміщенні ВЄБФ «Хесед-Ар’є» (вул.Котляревського, 30) розпочнеться вистава театру «Дебют» «Напередодні темряви» (за творами Бертольда Брехта).

Заходи організовує Всеукраїнський єврейський благодійний фонд «Хесед-Ар’є» та Львівська обласна благодійна організація Бней Бріт «Леополіс» ім. Е. Домбергера. «Відзначення цієї сумної дати – наша мізерна данина пам’яті 6 мільйонів безвинно загиблих в полум’ї Голокосту. В цей день в різних країнах світу проводять жалобні мітинги біля меморіалів, зустрічі з врятованими та рятівниками, організовують тематичні виставки, перегляди фільмів, вистав, поетичні вечори. Мета цих заходів – показати історію без прикрас», –  зазначають організатори.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!