У Львові реконструюють ще дві вулиці та спроєктують нову

3540 0
Тепер ЛКП «Львівавтодор» має розробити технічні умови та оголосити тендер на проєктувальника.
Фото: google maps

Фото: google maps

ЛКП «Львівавтодор» отримав дозвіл на проєктування реконструкції ще однієї частини вулиці Замарстинівської та Зеленої, а також на виготовлення проєкту нової вулиці у районі Нового Львова. Відповідне рішення затвердив виконком ЛМР сьогодні, 24 січня.

Читайте також: На Сихові планують збудувати нову вулицю

Йдеться про відтинок Замарстинівської від будинку №130 до вул. Мазепи з влаштуванням трамвайної колії. У проєкті мають передбачити й заміну інженерних мереж. Більшу частину Замарстинівської після ремонту відкрили 16 січня.

Вулицю Зелену планують реконструювати від вулиці Вашингтона до Луганської, а нову вулицю спроєктують у районі колишнього заводу «Полярон», між Угорською та Луганською.

Читайте також: Вулиці Творчу та Пластову планують з’єднати новою вулицею

Після цього ЛКП «Львівавтодор» має розробити технічні умови на проєктування та оголосити тендер на проєктно-вишукувальні роботи.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!