На правах реклами

У Львові розповіли, як створювали креативний простір для бізнес-зустрічей. Відео

920 0
Усі можливості AHUB є безкоштовними.

В історичному центрі Львова запрацював перший в Україні багатофункціональний простір із коворкінгом, переговорними кімнатами та освітньою програмою.

Інноваційний проєкт AHUB, який запустив Альфа-Банк Україна, що входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі, включає у себе сім кімнат з різним наповненням. 

Зокрема, тут розташовані:

  • коворкінг, побудований за принципом гнучкого конструктора;
  • місткий конференц-зал, де будуть проходити освітні та бізнес-заходи;
  • комфортні переговорні кімнати;
  • мультимедійні та креативні простори.

А також relax-кімнату, де арома- та звукові ефекти сприятимуть підвищенню працездатності, або допоможуть гостям розслабитись та stress-кімнату, де відвідувачі зможуть зняти напругу та відновити сили після зустрічей. А в AHUB-барі підібране оптимальне та корисне меню та смачна кава.

Читайте також: У Львові відкрили простір для бізнес зустрічей, з онлайн-програмами та офлайн-навчанням

Окрім доступу до бізнес-простору, AHUB пропонує клієнтам Альфа-Банку Україна освітню програму – тематичні офлайн- та онлайн-заходи, до яких клієнти зможуть приєднатися з будь-якої точки України та світу.

Дизайн інтер’єру простору декорований витинанками львівської мисткині Дарії Альошкіної. Її роботи уже були представлені по всьому світу – від Польщі до США та Японії. 

«AHUB – це місце для роботи та зустрічей клієнтів Альфа-Банку. Місце, що може замінити офіс або приміщення для переговорів, проте для нас – це не лише актуальний коворкінг, але і новий формат спілкування банка та клієнтів. Ми створили прекрасний простір для тих, хто в пошуках нових ідей та нового себе»,– зазначила виконавчий директор Альфа-Банку Україна Ольга Філіпенко.

Усі можливості AHUB є безкоштовними. Заходи будуть проходити як офлайн, так і онлайн. За ними можна буде стежити на сайті банку та вже бронювати місця за допомогою чат-боту у Телеграмі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!