У Львові шукають ідеї для облаштування Великоднього ярмарку

1618 0
Великодній ярмарок проходитиме з 7 квітня до 15 травня 2017 року на проспекті Свободи перед Львівською оперою.
фото: yarmarok.lviv.ua

фото: yarmarok.lviv.ua

«З метою збереження національних традицій, створення святкової атмосфери відпочинку, в рамках Великодніх свят Львівська міська рада оголошує конкурс на проведення та облаштування Великоднього ярмарку. Заявки потрібно подати у департамент економічного розвитку Львівської міської ради до 3 березня 2017 року»,  – інформують у прес-службі міськради.

«Проект облаштування та функціонування ярмарку повинен охоплювати план-схему, візуалізацію елементів, заходи в межах проведення ярмарку, благоустрій території, заходи щодо попередження мінімізації та забезпечення роздільного збору твердих побутових відходів, та соціальну складову», – зазначили у Департаменті економічного розвитку.

Окрім цього, організаторам необхідно дотриматись вимог щодо облаштування ярмарку, зокрема:

1. Розподіл на сектори: а) торгівля сувенірною та художньою продукцією народних промислів, б) торгівля продовольчими товарами із дотриманням санітарних норм та правил.

2. Технічна характеристика (встановлення мобільних, декоративних, дерев’яних збірно-розбірних конструкцій, забезпечення стилізованого оформлення локації ярмарку з використанням світлових декорацій, належного підключення до електромереж, відео спостереження, цілодобової охорони, прибирання та вивозу сміття, дотримання пожежних та санітарних норм.

3. Культурно-розважальна програма.

Водночас організатор повинен мати досвід в організації та проведені масових заходів на території України.

За детальною інформацією можна звертатись у Департамент економічної політики за номерами телефонів 297-58-76; 297-58-65.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!