У Львові стартує школа діджитал маркетингу у сфері ІТ: програма, викладачі, ціни

5921 1
У лютому у Львові стартує школа діджитал маркетингу для спеціалістів з ІТ-індустрії, організована бізнес-інкубатором Startup Depot.

У навчальній програмі можуть взяти участь усі охочі, проте кожен з них пройде кілька етапів відбору, адже кількість місць обмежена - всього 25 осіб у групі. Найкориснішою ця школа буде для маркетологів з продуктових та аутсорсингових ІТ-компаній, підприємцям з технологічного бізнесу та стартаперам.

Основна мета проекту - забезпечити учасникам необхідний досвід роботи з найсучаснішими та найактуальнішими інструментами маркетингу в ІТ-компаніях та проштудіювати останні успішні практики. Наразі, основна проблема  у тому, що в Україні багато розробників, але недостатньо людей, які мають досвід якісного позиціонування, просування та продажу продуктів чи сервісів онлайн. Це одна з причин, чому українські ІТ-компанії наймають на ці посади людей з-за кордону.

“Ми вирішили створити школу, де викладатимуть найкращі діджитал маркетологи галузі IT. Це практики, які мають крутий досвід за плечима. Усі вони працюють в компаніях, у яких маркетинг є реальним драйвером бізнесу. Їм справді є про що розповісти”, - додає керівниця проекту Діана Полівко.

Програма школи розроблена спеціально для потреб та специфіки технологічного бізнесу, тому вона триватиме шість тижнів. Інтенсивність занять - 2-3 рази на тиждень у неробочий час, а також практичні модулі на вихідних.

Кожен тиждень присвячено одному з ключових елементів роботи маркетолога в ІТ-компаніях - розробка стратегії, контент-маркетинг, e-mail маркетинг, SMM, SEO-оптимізація, робота з аналітикою. Останній тиждень школи присвячено захисту проектів, адже кожен учасник впродовж шести тижнів навчання працюватиме над власним проектом.

Викладачами проекту є провідні українські спеціалісти, а саме — засновниця 42 digital marketing Катирена Василенко, маркетолоог української компанії Stanfy, яка базуєтсья у США, Богдан Янатьєв, веб-аналітик стартапу Petcube Ткаліч та інші.

Вартість повного курсу у Lviv Digital Marketing School стартуватиме з 7500 гривень, але для учасників, які хочуть відвідати лише певні тижні, вартість одного складе 2000 тисячі гривень. Детальніша інформація про викладачів, теми курсів та правила відбору можна дізнатись на сайті - http://lvivdms.com/.  Зареєструватись можна тут: http://bit.ly/LvivDMS_2017

Слідкуйте за новинами школи у фейсбук: https://www.facebook.com/lvivdms/?fref=ts

Партнерська публікація


Читайте також:
17 Січня, 2017 11:08
007 Ви вже гроші з народу вишахермахерствуєте всіма бендерськими способами. Дєнег нєт! А ви там- дєржитєсь! Без перекладу!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!