Політична реклама

У Львові стежитимуть онлайн за маршрутами одного з перевізників

1119 0
У Львові обирають перевізника, за маршрутами якого налагодять спостереження за допомогою системи GPS-навігації.

На основі цих напрацювань згодом обіцяють слідкувати за автобусами всіх п’яти автотранспортних підприємств, що перевозять львів’ян, - повідомив в.о. начальника управління транспорту Львівської міської ради Олег Вілюра.

Коли ставили GPS-cистеми в автобусах різних перевізників, були встановлені системи різних провайдерів і з різними технічними характеристикам. Зараз проводять інтеграцію всіх систем в єдину, що дасть змогу мати архіви із GPS-трекерів.

На запитання, коли вже можна очікувати, що хоча б за п’ятьма маршрутами, як це обіцяють самі перевізники, можна буде слідкувати онлайн, Олег Вілюра сказав: «Не можна говорити про запуск п’яти маршрутів. Буде обрано АТП, яке буде перше тестово передавати місту свої GPS-дані. Так ми відпрацюємо алгоритм роботи з усіма перевізниками.

Не обов’язково йдеться про комунальне АТП №1, уточнив Олег Вілюра. Проходять передпроектні дослідження всіх перевізників. Кого оберуть для тестового відслідковування маршрутів он-лайн, повідомлять згодом.

Джерело: Zaxid.net


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!