У Львові триває LvivMozArt. Які події відвідати сьогодні

1806 0
21липня стартував передостанній день фестивалю класичної музики LvivMozArt.
Фото: LvivMozArt | Facebook

Фото: LvivMozArt | Facebook

Сьогодні, 21 липня,  у програмі Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt відбудуться такі заходи: 

MozArtKids — Велика музика маленькими серцями 

Коли: 11:00

Де: площа Музейна

Щоденна інтерактивна музична програма для дітей та батьків від 0 до 100 років: інтерактивні музичні казки, концерти, квести, творчі майстерки.

Вхід вільний.

Тріо SoloWay

Коли: 16:00

Де: Палац Потоцьких

Соловейка, пташку з чаруючим дзвінким голосом, обрали своїм символом музиканти тріо SoloWay. У складі ансамблю - молоді виконавці з України та Словенії, які разом навчаються музики у м.Ґрац (Австрія). Творча доля тріо SoloWay складається щасливо: за три роки свого існування здобули низку нагород на міжнародних конкурсах в Австрії та Італії та здійснили ряд записів для австрійського радіо. На фестивалі LvivMozArt музиканти вперше виступатимуть в Україні.

Солісти: Олена Місьо (Україна), Андрій Уграк (Україна), Ана Копше-Лобо (Україна-Словенія)

Вхід вільний. 

LvivMozArt Eco-symphony concert

Коли: 19:00

Де: Львівська опера 

Головним акцентом програми є тема природи і стихій у сучасному суспільстві загалом та в українській культурі зокрема. З оркестром виступить визнаний у світі український скрипаль Валерій Соколов, а також молода болгарська солістка-віртуоз, володарка багатьох престижних світових премій та нагород Віві Васcілєва, яка виконає вражаючий концерт для ударних та оркестру Тан Дуна «The Tears of Nature (Сльози природи)», де в кожній частині композитор нагадує про останні найбільші екологічні катастрофи людства.

На завершення програми прозвучить світова прем'єра спеціально написаної кантати Золтана Алмаші для вокального ансамблю та симфонічного оркестру на теми купальських пісень. Спільно з гуртом «KURBASY» присутні зануряться у світ, повний гармонії і взаємопроникнення людини з природою – типову модель світогляду давньої української культури.

Квитки можна придбати за посиланням.

Партнерська публікація


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!