У Львові відбудеться Міжнародна конференція про соціальну відповідальність бізнесу

1811 0
Цьогоріч учасники працюватимуть над кореляцією робочих процесів компаній із цілями сталого розвитку 2030.
Фото: fr.ill.in.ua

Фото: fr.ill.in.ua

27 вересня об 11:00 у Львові відбудеться V Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу», яку проведуть у конференц-холі готелю Bankhotel.

Цього року учасники – представники компаній, науковці та представники влади – обговорюватимуть соціальну місію компаній: чому і для чого. Вивчатимуть вже реалізовані проекти, обговорюватимуть нові напрямки, корпоративне волонтерство та співпрацю з клієнтами – актуальні та відкриті питання українського бізнесу. Своїм досвідом поділяться представники таких компаній, як: Watsons, Київстар, Кредобанк, Прикарпаттяобленерго, Юридична компанія «Матвіїв та партнери» та інші.  

«Конференція вже стала щорічною платформою для обміну думками, новими ідеями, пошуком партнерів, представлення широкій аудиторії своїх напрацювань у цій сфері. Важливо розуміти, куди ми рухаємося на усіх рівнях розвитку бізнесу: регіональному, державному, світовому. Львівському та й українському бізнесу є чим пишатись у цьому напрямку і є куди рухатись далі», – каже президент Львівської ТПП, організатор заходу Дмитро Афтанас.

Читайте також: Бізнес, який робить лише гроші – бідний. Три історії соціально відповідального підприємництва

Крім обговорень та дискусій, під час заходу буде можливість ознайомитись із так званими wow-практиками від компаній, які уже успішно організовують проекти у цій галузі.

«Сьогодні все більше компаній говорять про свою соціальну місію як ключову ідею для залучення та утримання співробітників, співпраці з інвесторами та завоювання любові клієнтів і споживачів. Глобальні компанії вже визначили, що саме соціальна місія допомагає компаніям орієнтуватися на людину або бути human-centered», – зазначає голова Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Марина Саприкіна.

Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією. Зареєструватись можна до 26 вересня за телефоном 032 295 63 17 або написати на пошту [email protected] З програмою конференції можна ознайомитись за посиланням.

Організаторами V Міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу» є Львівська торгово-промислова палата, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», Жіноча Ділова Палата України.

Партнерська публікація


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!