У Львові відкрили експериментальну виставку картин, створених тисячами відтінків білого. Фото

1896 1
Це перша персональна виставка молодого художника.

У Львові відкрили виставку сучасного експериментального мистецтва «Тисячі відтінків білого або Хижак. Білий день». Її представив художник Артур Абрамів в арт-локації «Палярня Чехович».

Він створює зображення унікальною авторською технікою – тисячами відтінків білого. Завдяки цьому автору вдалося досягти ефекту «фантома», коли свідомість людини відмовляється що-небудь бачити. На цій виставці кожен зможе випробувати своє чуття бачити відтінки.

Це перша персональна виставка молодого художника. Однак його роботи вже є у приватних колекціях у всьому світі. Почесним гостем на відкритті був український художних, ілюстратор та дизайнер Андрій Єрмоленко.
Додамо, що виставка у «Палярні Чехович» триватиме до 3 жовтня 2019 року. 

Партнерська публікація


Читайте також:
23 Вересня, 2019 14:22
666 ... нема , не народився(й чи навряд народиться) в Україні той хлопчик , що спроможний сказати -- а "король" то голий ! ... і про оті жертви освітніх рехворм вакарчукових (і про ті , що створюють такі ось "шедеври" і про ті , що пропагують в українських змі отаке ось "нове українське мистецтво") -- виросло те що виросло ось і маємо те що маємо ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!