Політична реклама

У Львові відкриють фотовиставку "ВІЛ/СНІД очима творчої молоді"

1246 0
Упродовж 2-9 грудня у Львові триватиме фотовиставка «ВІЛ/СНІД очима творчої молоді», яку організовує відділ соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Виставка робіт відбудеться за адресою: Український Католицький університет, вул. Свєнціцького,17, та має на меті інформування про проблему та підняття рівня обізнаності громадськості з питань ВІЛ/СНІДу крізь призму мистецтва, інформує прес-служба Львівської міськради.

Відвідувачі виставки матимуть змогу оглянути авторські світлини студентів Львівського ліцею побутового обслуговування, на яких молоді люди відобразили своє бачення проблеми ВІЛ-СНІДУ, способи захисту від цієї недуги.

«Соціальна виставка – це заклик студентській та учнівській молоді  толерантно ставитися до ВІЛ-інфікованих. Зробити свій внесок у боротьбу зі СНІДом може кожний і для цього існує безліч варіантів: збір достовірної інформації; передача її іншим; вплив на громадську думку», - розповідає Любов Федишин, начальник відділу соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!