У Львові відновили балкони будинку-пам’ятки на вулиці Кониського

1230 0
Загальна вартість робіт понад 576 тисяч гривень.
Фото: Управління охорони історичного середовища ЛМР

Фото: Управління охорони історичного середовища ЛМР

У Львові завершили реставрацію 10-ти балконів будинку-пам’ятки архітектури місцевого значення на вул. О. Кониського, 6. Загальна вартість робіт понад 576 тисяч гривень.

«Відреставрували 10 балконів на головному фасаді будинку. Цей проєкт розпочато значно раніше, ще до програми співфінансування. З 2020 року усі балкони включають в план лише, згідно з умовами програми», – зазначають в управлінні охорони історичного середовища ЛМР.

Відповідно до умов програми співфінансування реставрації балконів мешканці оплачують 10 тис. грн. незалежно від вартості реставрації одного балкону, а решту коштів оплачують із міського бюджету. «За цією програмою вже триває реставрація 7 балконів будинку на вул. Стецька, 4. Вартість робіт становить 578 тис. грн. Мешканці вже оплатили свою частку співфінансування», – зазначає директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Читайте також: У Львові відновили одну із найвищих та найцінніших брам середмістя. Фото

Нагадаємо, у Львові у співфінансуванні із мешканцями за два роки відновили 100 брам і 79 вікон у будівлях в історичному ареалі. На семи балконах будинку, що на вул. Стецька, 4 тривають відновлювальні роботи.

У Львові працює три програми співфінансування реконструкції історичних брам, вікон та балконів. Також напрацбовують четверту. Міська рада співфінансуватиму відновлення дворів в історичному ареалі міста

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!