У Львові відновили історичну браму біля «Магнусу» на Куліша

498 0
Вартість реставраційних робіт становила понад 45 тис грн
Фото: Бюро спадщини

Фото: Бюро спадщини

У Львові відреставрували дерев’яну браму у будинку на вулиці П.Куліша, 6. Цій брамі бракувало частини несучих елементів та оздоблення. Найбільше пошкоджена була нижня частина, тому втрачені деталі фахівці відновлювали за зразком тих, які залишилися неушкодженими вгорі.

«Ми відновлювали втрачені елементи з соснової деревини. На цій брамі взагалі не було притульної планки, ми її виготовили нову, та відновили оздоблення. Також індивідуально замовляли ручку, адже придбати речі в такому стилі вже неможливо», – розповів реставратор Юрій Тянячкевич.

Крім того, у брамі на вулиці Куліша, 6 реставратори повністю відновили автентичний зелений колір. 

«Загальна вартість реставраційних робіт становила понад 45 тис грн. Із цієї суми вклад мешканців становив 15 500 грн», – розповів директор ЛКП “Бюро спадщини” Павло Богайчик.

Фото: Бюро спадщини

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!