Політична реклама

У Львові встановлять 80 контейнерів для збору батарейок

1144 0
Сьогодні, 30 жовтня, у приміщенні Львівської міської ради встановили перший контейнер для збору батарейок.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор департаменту містобудування Андрій Павлів, інформує Вголос.

Встановлення контейнеру, як повідомив Андрій Павлів, відбулося у рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження із відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Любліна».

Головний спеціаліст управління екології та благоустрою Оксана Війтик повідомила, що наразі закупили для встановлення 80 контейнерів для збору батарейок і перший сьогодні символічно встановили у ЛМР.

«Наступні контейнери будемо встановлювати у приміщеннях ЛКП, вищих навчальних закладах, районних адміністраціях», – додала координатор проекту.

Також Оксана Війтик розповіла, що схема розміщення контейнерів буде описана в «Комплексній муніципальній програмі поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові на 2013-1017 роки».

Громадські слухання щодо цієї програми відбудуться у великій сесійній залі ЛМР 1 листопада о 15:00 год.

«У рамках цього проекту ми закупили також два автомобілі – «екобуси», які будуть їздити за встановленим графіком, де розміщені контейнери», – розповіла Оксана Війтик.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!