У Львові видали містобудівні умови на будівництво 7-ми об’єктів. Перелік

4487 0
Виконавчий комітет міськради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво і реконструкцію 7 об’єктів у межах Львова. Пропонуємо їх перелік.
фото: projeto-a.com

фото: projeto-a.com

Під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради видали містобудівні умови на будівництво та реконструкцію 7-ми об’єктів:

- реконструкцію з розширенням житлового будинку за рахунок прибудови та надбудови на вул. Медової Печери, 52-а;

- реконструкцію житлового будинку з мезоніном (квартир №№ 1, 1-а) на вул. Машиністів, 11;

- реконструкцію квартири № 22 на вул. Торф’яній, 7 з розширенням за рахунок частини простору горища;

- будівництво департаментом житлового господарства та інфраструктури модульної котельні на вул. Квітовій;

- реконструкцію квартири № 7 на вул. Замарстинівській, 167-а з розширенням за рахунок надбудови мансардного поверху та влаштування консольного балкону;

- реконструкцію ПАТ «Південьзахіделектромережбуд» об’єкта незавершеного будівництва на вул. Китайській, 14 під багатоквартирний житловий будинок із вбудованими приміщеннями комерційного призначення;

- будівництво ТзОВ виробничо-торговим підприємством «Бодекс» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Стрийській, 99-а зі знесенням існуючих будівель.

Читайте також: Львівська міська рада розширила склад виконавчого комітету

Водночас, розгляд питань щодо видачі умов та обмежень на реконструкцію квартири №82 на вул. Здоров’я, 16 з розширенням та частковою надбудовою, і реконструкцію ТзОВ «Магнолія» частини нежитлових приміщень з розширенням на вул. Мазепи, 24 перенесли для більш детального вивчення. Окрім цього, виконавчий комітет не проголосував за видачу містобудівних умов на будівництво багатоповерхівки з підземним паркінгом на вул. Боткіна – Перфецького, – інформує прес-служба Львівської міської ради.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!