У Львові виловлюватимуть безпритульних собак для стерилізації. Графік виїзду бригад у травні і червні

439 0
Кожного дня підприємство працюватиме в іншому районі.
фото: з відкритих джерел

фото: з відкритих джерел

ЛКП «Лев» підготувало графік виїзду бригади ловців на території Львівської МТГ у травні та червні 2022 року, йдеться на сторінці на Фейсбуку підприємства.

Бригада ловців здійснює виїзди в населені пункти ОТГ щосереди та щосуботи, в інші дні тижня – у райони Львова. Поза чергою виїзд здійснюють на ургентні випадки, а також, якщо безпритульна собака вагітна або тічкуюча.

Читайте також: Якби кожна людина мала собаку, ми б стали людяніші

Собаки, яких виловили у районах Львова, перебувають на підприємстві 21 день, у населених пунктах МТГ – 14 днів, щоб першочергового стерилізувати більшу кількість тварин, відповідно запобігати їх розмноженню.

Читайте також: У ЛКП «Лев» пояснили ситуацію із будівництвом притулку для тварин

Виїзд бригади відбувається виключно за телефонним запитом на номер: 068 535 45 45. ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 19:00 год. на вул. Промисловій, 56.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!