У Львові наразі згорнули відділення лікарні, де приймали вагітних із Covid-19

2241 0
Пологовий на Мечнікова повернувся до надання звичної допомоги.
фото: tabletki.pp.ua

фото: tabletki.pp.ua

Перший міський пологовий будинок, що на вул. Мечнікова, який приймав вагітних із коронавірусною інфекцією, повернувся до надання звичної допомоги. Ковідні ліжка у пологовому згорнули. Куди мають поступати жінки із коронавірусною інфекцією, ще не вирішили. Про це Tvoemisto.tv повідомила головна лікарка пологового будинку №1 Людмила Шекета.

Читайте також: На Львівщині згорнуть половину Сovid-відділень

«Наш пологовий повернувся до звичної роботи. Зараз жінок з коронавірусом у Львові немає, але куди будуть поступати ті, в кого виявлять коронавірус, також не вирішили. Відповіді немає і наказу також», – каже Людмила Шекета.

За її словами, «на свій страх і ризик» вони у разі потреби все ж не відмовлятимуть у допомозі породіллям, в яких виявлять Covid-19.

Як пояснила у коментарі Tvoemisto.tv головна освітянка Львова Леся Кобецька, ковідне відділення у Першому пологовому не закрили. Він надалі продовжуватиме надавати допомогу вагітним пацієнткам, у яких Covid-19.

«Як відомо, у більшості опорних лікарнях почали закривати ковідні ліжка. У Львові допомогу таких хворих надаватиме лише Львівська лікарня швидкої допомоги. Згідно з наказом МОЗу, вагітні до 22 тижнів, в яких виявили коронавірус, можуть госпіталізувати в будь-який заклад, який надає допомогу із Covid-19. Це може бути і ЛМШД, і інфекційна лікарня, Центр легеневого здоров’я та інші. Вагітність – це ж фізіологічний процес і якщо основне лікування є коронавірусна інфекція, то допомогти її вилікувати можуть ці заклади. Самі пологи у жінок продовжуватиме приймати пологовий №1. Нікому у допомозі відмовляти не будуть», – пояснила Леся Кобецька.

За її словами, від НСЗУ вони отримуватимуть коефіцієнт доплати до пологів.

Читайте також: Коронавірус у вагітних. Як захиститися, чи можна вакцинуватися і які є ризики для дитини

Нагадаємо, Перший пологовий будинок у разі потреби прийматиме вагітних із загрозою переривання вагітності терміном до 22 тижнів із проявами ГРВІ, пневмоніями, зокрема із підтвердженим коронавірусом. Також тут прийматимуть жінок в пологах після 22 тижнів вагітності, мешканок Львова. Щодо мешканок Львівської області, то вагітних із підтвердженою інфекцією Covid-19 госпіталізовують до КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» на вул. Джорджа Вашингтона, 6.

Ольга Шведа


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!