У Львові збірна України з футболу обіграла Люксембург із рахунком 1:0

6564 0
Минулої п’ятниці збірна України перемогла збірну Сербії з рахунком 5:0.

Збірна України з футболу обіграла збірну Люксембургу на «Арені Львів» у четвертому турі групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2020 із рахунком 1:0.

Роман Яремчук відкрив рахунок на 6-й хвилині та забив перший гол. На 38-й хвилині Люксембург забив ударом головою після подачі з флангу, але рефері одразу ж скасував цей гол через офсайд.

Після перемоги над Люксембургом збірна України з 10 очками й надалі очолює турнірну таблицю групи B. Далі йде Сербія та Люксембург. У обох по 4 бали.

Нагадаємо, минулої п’ятниці збірна України перемогла збірну Сербії з рахунком 5:0.