У Львові збирають кошти для проєкту призамкового парку в Поморянах. Як долучитися

3003 0
Незабором мають представити візуалізацію проєкту.
фото: vgolos.com.ua

фото: vgolos.com.ua

На державну експертизу Проєкту призамкового парку потрібно 26 тисяч гривень. Про це повідомляють на сторінці організації Спадщина.UA / Heritage.UA, яка займається реалізацією проєкту та його співфінансуванням.

Уже розробили проєкт «Реконструкції та утримання парку-памятки садово-паркового мистецтва в смт Поморяни Золочівського району Львівської обл.», і в цьому році почнеться його часткова реалізація. Незабором мають представити візуалізацію.

Читайте також: У нас є тисячі своїх «нотрдамів». Допоможіть врятувати Поморянський замок, будь ласка

Зараз проект проходить Державну експертизу, вартість якої 31 000 грн, з них 5 000 грн є, а решту 26000 хочуть дозбирати до понеділка, щоб забрати Експертний висновок і приступити до нового етапу. 

Кошти можна перерахувати на картку приват для Поморянського рахунку – 5169 3305 1590 2028.

Додамо, що розробку проектно-кошторисної документації виконали за фінансової підтримки Департаменту екології ЛОДА та співфінансування Спадщина.UA / Heritage.UA.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!