Політична реклама

У Львові знищили рекламу понад 200 наркосайтів. Фоторепортаж

3324 0
За кілька годин близько півсотні небайдужих львів’ян замалювали на Сихові, у Личаківському, Галицькому і Франківському районах понад 200 адрес наркосайтів і телеграм-каналів. Їх в останні роки у великій кількості розміщують на фасадах будинків, на території шкіл, майданчиках, де любить збиратися молодь.
Фото: Сергій Канюка

Фото: Сергій Канюка

Акцію до Міжнародного дня боротьби із розповсюдженням наркотиків організували активісти громадського руху «Варта». Вони зібрали однодумців, разом із поліцейськими розробили маршрути, по яких працювали невеликими групами.

Одним із ініціаторів акції є волонтер Сергій Канюка. Він розповів, що за два роки провели близько десяти таких рейдів зі знищення реклами безконтактних способів придбання наркотиків, щоб бодай таким чином зменшити обіг незаконних речовин у Львові.

«Зазвичай, такі написи розміщують на території шкіл, училищ, у місцях, де збирається молодь для відпочинку. Адже головна ціль торговців наркотиків – затягнути у свою павутину саме нашу молодь, дітей, які є головними користувачами інтернету. Це зло, якому треба активно протидіяти», – говорить Сергій Канюка.

З ним погоджується і керівник «Варти» Ігор Зінкевич. Адреси сайтів зі збуту наркотиків, які вже прозвали «Смерть для наших дітей», з’являються настільки масово, що ні правоохоронці, ні інші служби вже не встигають швидко реагувати на всі написи. Тому потрібна активна допомога самих мешканців, волонтерів.

«Ми пробували вирішувати цю проблему і з правоохоронцями, і з районними адміністраціями. Але кількість людей, які хочуть збагатися на збуті наркотиків, дуже велика. Написи адрес сайтів з’являються всюди і багато. Часто такі сайти зареєстровані у чужих країнах, тому майже не реально ані виявити їх власників, ні тим паче притягнути до відповідальності. Тому оперативно реагувати на появу нових написів можливо лише разом із мешканцями Львова: замальовуючи ці адреси, ми рятуємо наших дітей від потенційної біди», – переконаний Ігор Зінкевич.

У Личаківському районі координували активіст «Варти» Олег Процик, в Галицькому – Олег Молдавский, Франківському – Ігор Кідик.

«Ми вже провели близько десяти таких акцій. Об’єднюємося в групи, вибираємо маршрут і замальовуємо рекламу сайтів, через які можна придбати наркотики. Боротьба із цим злом має бути постійною. Від цього залежить життя багатьох дітей, молодих людей. Саме вони – активні користувачі інтернет-ресурсів. Підліткова цікавість і доступність наркотиків може бути причиною фатальних наслідків», – коментує Сергій Канюка.

Долучитися до акції закликає і керівник «Варти1» Ігор Зінкевич. «Щодня у Львові, у кожному районі з’являється все більше реклами наркосайтів. Зазвичай, такі написи розміщують на території навчальних закладів, у місцях, де збирається молодь для відпочинку. Адже мета торговців наркотиків – затягнути у свою павутину саме нашу молодь. Це зло, якому треба активно протидіяти», – говорить він.

Фото FB Сергій Канюка

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!