У Львові з’явився автоматичний аналізатор крові

2045 0
У Львівському обласному диспансеру радіаційного захисту населення з’явився автоматичний аналізатор крові. Він розрахований на 20 параметрів для дослідження крові, який дозволяє відразу виводити параметри дослідження крові на сенсорний екран, а термопринтер видає роздрук тих параметрів дослідження крові.
Фото: eltem.cf1.ru, outsideonline.com

Фото: eltem.cf1.ru, outsideonline.com

Про це повідомили tvoemisto.tv в прес-службі департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

Головний лікар обласного диспансеру радіаційного захисту населення Тетяна Пошивак розповіла, що це є сучасний автоматичний гематологічний аналізатор Micro CC-20 розрахований на 20 параметрів для дослідження крові, який виводить параметри дослідження крові на сенсорний екран, а термопринтер видає їх роздрук.

«Відтак, лаборант не контактує з кров’ю пацієнта, що є суттєвим захистом для наших медичних працівників. Також апарат самостійно здійснює промивку мікрокювет (пробірок з кров’ю) та є досить економний, адже витрачається в два рази менше реактивів, ніж в аналізаторах старого зразка», – пояснила Тетяна Пошивак.

Окрім гематологічного аналізатора, представники громадських організацій «Матері Чорнобиля» та «Допомога для України» передали колективу диспансеру інгалятор Ultrasonic nebulizer LD-250U, мікроскоп, апарати для вимірювання артеріального тиску, джгути, маніпуляційний стіл та реактиви для аналізатора. Обладнання сертифіковане в Україні, має всі дозвільні документи та може бути відразу включено у роботу.

Довідка:

Львівський державний обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення, вул. Морозна, 31,а. Телефони: 221-74-73. 221-91-28, 221-74-66. Карта.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!